zaloguj / utwórz konto

O serwisie

O serwisie

Wrzucacz.pl to wyjątkowy serwis internetowy, oparty na ponad czteroletnim doświadczeniu. Powstał by ułatwiać życie użytkownikom internetu. Tworzymy go z pasją.

Od niedawana Wrzucacz jest serwisem komercyjnym, przede wszytskim dlatego, żebyśmy mogli wyjść naprzeciw klientowi biznesowemu z należytą dbałością. Każda firma potrzebuje gdzieś przechowywać i archiwizować swoje dane, potrzebuje w łatwy sposób wymieniać się często dużymi plikami ze współpracownikami. Wrzucacz daje taką możliwość, a dodatkowo, dlatego, że jest przenośnym dyskiem, daje Ci dostęp do kopii zapasowych ważnych dokumentów, cokolwiek by się nie stało.

Przez lata pracy dla klienta indywidualnego, który nadal jest dla nas bardzo ważny, zobaczyliśmy jak ważna jest dbałość o Użytkowników i bezpośredni kontakt z nimi. Użytkownicy Wrzucacza mają ogromny wpływ na każdą nową wersję i funkcjonalność serwisu. Zmieniamy się dla Ciebie i dzięki Tobie.

Każdy użytkownik Wrzucacza sam decyduje, jak chce zarządzać swoimi plikami, komu i jakie pliki udostępni. Dodatkowo, będąc użytkownikiem serwisu nie musisz pamiętać o zabieraniu pendrive'a, bo wystarczy zalogować się do swojego konta, gdziekolwiek jesteś, i korzystać z plików zgromadzonych w serwisie.

A dla uprzyjemnienia pracy, udostępniamy Ci prosty odtwarzacz muzyki zgromadzonej w serwisie! Enjoy!

Właścicielem serwisu jest:
Cloud Development
grupa DATA IT
Plac Nowy Targ 28 pok. 15
50-141 Wrocław

NIP: 573-239-63-13

wrzucacz.pl | 6.2.3 | partnerzy | 2007 - 2015